پرش لینک ها

مشاوره تخصصی فناوری اطلاعات

مجموعه نتاکو ارائه دهنده مشاوره IT به سازمانها و شرکتها در حوزه های مختلف با 12 سال سابقه فعالیت میباشد. مشاوره فناوری اطلاعات شاخه‌ای از خدمات مشاوره است، که بر راهنمایی صاحبان کسب‌وکار، در نحوه استفاده از فناوری اطلاعات، جهت رسیدن به اهداف کاری و سازمانی تمرکز دارد. مشاوران فناوری اطلاعات علاوه بر برنامه‌ریزی راهبردی، اغلب خدماتی از قبیل برآورد، کنترل، پیاده‌سازی، توسعه و اداره سیستم‌های اطلاعاتی را نیز برای صاحبان مشاغل به صورت خدمات برون‌سپاری انجام می‌دهند.

مشاوره و نظارت فناوری اطلاعات

مشاوره و نظارت فناوری اطلاعات مانند هر زمینه دیگری از ضروریات آن شغل و حرفه به حساب می‌آید. در گذشته مشاغل موروثی و بر اساس کسب تجربه بود. افراد در سن پایین از طرف پدر یا بزرگ فامیل برای شغلی که داشتند، دعوت به کار شده و تحت مشاوره و نظارت آنها، به صورت تجربی فوت و فن کار را فرا می‌گرفتند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر نیاز بشر، مشاغل دیگر ارثی نیستند. بسیاری از مشاغل از گذشته حذف و مشاغل جدید جایگزین آنها شده که منجر به جلب استعدادهای مختلف می‌شود. بنابراین برای انجام اکثر کارها نیاز به تحصیل دانش و کسب مهارت می باشد.

در عصر امروز با پیشرفت علم و فناوری، بسیاری از مشاغل بر دامنه اینترنت و تحت شبکه شکل گرفته‌اند. از آنجا که تکنولوژی با سرعت چشمگیری در حال پیشرفت است، تاسیس و راه اندازی کسب و کارهای نوپا در سراسر جهان و به خصوص ایران، با مشکلات و معضلات جدیدی مواجه می‌شود.

اما نکته مهم در خصوص عمده آن‌ها این است که تا یک سطح معین و مشخصی رشد و توسعه می‌یابند. و پس از مدتی توسعه آنها متوقف می‌شود. در نتیجه تعداد اندکی از کسب و کارها رشد می‌کنند و به عنوان یک برند مطرح می‌شوند.

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها در روند رو به رشد خود، به تغییرات سیستماتیک سازمانی پرداخته و برای همگام شدن با متد کاری روز دنیا، هدف خود را بر پایه پیشرفت تکنولوژی برنامه‌ریزی می‌کنند.

نتاکو با هدف توسعه و رونق کسب و کار مشتریان خود، در بخش مشاوره و نظارت فناوری اطلاعات به بررسی تمامی زوایای سازمانی و شغلی شما در ابعاد وسیع می‌پردازد. همچنین در مورد پیشبرد اهداف کاری شما زیر سایه تکنولوژی و شبکه، بهترین راه کار را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برنامه‌ریزی، مشاوره و نظارت در حوزه فناوری و اطلاعات و پیاده سازی آن در بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی جایگاه ویژه‌ای پیدا کردهاست. سالیانه مبالغ قابل توجهی برای پیاده سازی تجهیزات و زیر ساخت‌های فناوری اطلاعات توسط این شرکت‌ها هزینه می‌شود. اما متاسفانه با نگاهی به نتیجه کار سازمان‌های مختلف در سطح کشور باید اذعان داشت که تعداد شرکت‌‌هایی که نتیجه کاملا راضی کننده‌ای داشته باشند بسیار کم بوده است.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.